اطلاع رسانی (نشست اعضا + دریافت گزارش تصویری اردو)

برادران :
برای دریافت گزارش تصویری طرح جهادی سال های 88 و 89 کانون یاوران جهادگر، روز جمعه، 89/11/1  از ساعت 8 تا 11 صبح به دفتر کانون مراجعه نمایند.
آدرس : میدان هفت تیر، خیابان کریم خان، خیابان خردمند شمالی، کوچه دی، پلاک 10، طبقه 3

 خواهران :
با توجه به اینکه کارگروه های فرهنگی و علمی کانون یاوران جهادگر به صورت مرتب جلساتی را در راستای انجام و هماهنگی امور مربوط به روستاها داشته اند، تصمیم داریم تا برای نظم بخشیدن به این جلسات و همچنین آگاهی سایر اعضا از وضعیت امور انجام شده و در دست انجام، و در راستای هم بستگی بیشتر اعضا و تبادل اطلاعات و .... نشست ماهانه ای برگزار کنیم.
لذا اولین نشست ماهانه بخش خواهران کانون یاوران جهادگر، روز پنج شنبه، 89/10/30، از ساعت 12 تا 2 بعداز ظهر در دفتر کانون برگزار می شود.
در ضمن وسیله رفت به سالن پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای دوستانی که تمایل به شرکت در چهل و نمهمین نشست موسسه موعود با موضوع بهشت ظهور را دارند فراهم خواهد بود. (برای کسب اطلاعات بیشتر از نشست های موسسه موعود به اینجا رجوع کنید.) 

 


* افرادی که ثبت نام اینترنتی آنها انجام نشده است، بعد از مطالعه قوانین و ضوابط، فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال کنند. (فرم ثبت نام

/ 2 نظر / 26 بازدید
ل.بیگدلی

ما که هنوز امتحاناتمون تموم نشده چجوری شرکت کنیم تو جلسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ناراحت]

گلستانی فر

با سلام خدمت شما من ازدوستان تقاضا دارم عکس ها و گزارشات طرح های جهادی را در این پرشین بلاگ قرار دهند تا دیگر دوستان با کانون بیشتر آشنا شوند . و یک حال و احوالی هم از بچه های طرح جهادی بگیرید .